Досвідченні водії кажуть, щоб у тріскучий мороз авто завелося з півоберту потрібно пам’ятати декілька правил. Найголовніше - якісне пальне та справний акумулятор.
«Один раз попробувати «зірвати», легеньким навіть не з півоберта, а потім два-три рази через 15-20 секунд, щоб не перевантажувати акумулятор. Той, хто замерз шукає у кого «прикурити». Без допомоги розкрутити двигун не так легко», – зазначають фахівці.
Окрім цього, електрики радять раз на три місяці перевіряти стан акумулятора. Спеціалісти твердять, що при низьких температурах здатність акумуляторної батареї видати пусковий струм падає у 3- 4 рази.
У майстрів на СТО побільшало роботи після різкого зниження температури. Замерзає охолоджуюча рідина в двигуні. Буває замерзає паливо через те, що неякісне, виходить з ладу система охолодження та електрообладнання.
Особливо через морози потерпають власники дизельних авто. Якщо паливо неякісне, машина може зупинитись посеред дороги. Відтак, водії вигадують різні методи, аби тільки не перетворитися з рухомого складу на нерухомий, – розповідають експерти.
Також фахівці твердять, що бензобак в лютий мороз має бути повний. Оскільки, над паливом збирається водяна пара. Не варто економити і на самому пальному.
Джерело: http://karpatnews.in.ua/news/37543